iMovie

iMovie dla Mac

Oficjalny pakiet do edycji wideo Apple dla komputerów Mac

iMovie to flagowy program firmy Apple do tworzenia i edycji filmów na komputerze Mac . Przyjazny dla użytkownika program iMovie ułatwia przekształcanie domowych filmów w wypolerowane filmy.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ułatwia edytowanie
  • Wiele szablonów do wyboru
  • Integracja z iTunes i iPhoto
  • Sprawia, że ​​surowy materiał wygląda naprawdę dopracowany

Wady

  • Fussy przy imporcie formatów
  • Przesyłający YouTube może być tempramentalny

Doskonały
9

iMovie to flagowy program firmy Apple do tworzenia i edycji filmów na komputerze Mac . Przyjazny dla użytkownika program iMovie ułatwia przekształcanie domowych filmów w wypolerowane filmy.

Niewiarygodnie łatwy w użyciu

iMovie działa poprzez importowanie filmu, a następnie umożliwia wycinanie i wklejanie jego fragmentów razem , tak jak w przypadku edytora tekstów. Dodawanie ścieżek dźwiękowych jest bardzo proste dzięki integracji z iTunes, a obrazy można równie łatwo importować z aplikacji iPhoto i Photos (możliwe jest nawet zastosowanie automatycznego efektu Ken Burns do zdjęć panoramicznych). Pod przeglądarką znajduje się również przycisk Voiceover, który umożliwia łatwe dodawanie narracji.

Jeśli chcesz po prostu wyciąć coś dla YouTube, zintegrowany program do przesyłania plików sprawi, że Twoje kreacje będą natychmiast wyświetlane w Internecie, chociaż czasami nie udaje mi się przesłać poprawnie lub nie taguje filmu prawidłowo. Możesz również wysłać e-mailem swoje dzieła lub udostępnić je. Youku i Tudou, w aplikacji.

Łatwo dodać odrobinę klasy

Istnieje mnóstwo przyczep i szablonów do wyboru, które sprawiają, że film wygląda o wiele bardziej dopracowany, niż byłoby to zazwyczaj możliwe. Zanim skończysz, twój surowy film powinien wyglądać niesamowicie . Dostępny jest nawet zielony ekran i niebieski ekran, jeśli chcesz zacząć grać z efektami specjalnymi.

iMovie może być wybredny dla formatów - najlepiej działa z filmami w formacie DV i próby importowania innych formatów mogą nie działać (chociaż Sony XAVC-S i AVCHD są wyraźnie obsługiwane).

Nie dla profesjonalistów, ale dla użytkowników domowych

Zaawansowani montażyści wideo stwierdzą, że w iMovie brakuje specjalistycznych funkcji edycji, ale dla większości ludzi iMovie zamienia cię w profesjonalistę przy minimalnym wysiłku.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

iMovie

Download

iMovie 10.1.3

Opinie użytkowników o iMovie

Sponsorowany×